Home Nieuws DE BIOGRAFISCHE FILM ‘NOWHERE BOY’ OVER DE JEUGDJAREN VAN JOHN LENNON KOMT UIT OP DVD, MAAR VOORLOPIG ALLEEN IN ENGLAND
DE BIOGRAFISCHE FILM ‘NOWHERE BOY’ OVER DE JEUGDJAREN VAN JOHN LENNON KOMT UIT OP DVD, MAAR VOORLOPIG ALLEEN IN ENGLAND PDF Afdrukken E-mail
woensdag, 10 maart 2010 14:35

‘Nowhere Boy’ komt uit op DVD en Blu-ray DVD in England op10 mei, zo werd vandaag bekend gemaakt door Icon Home Entertainment. Voor Amerika komt er (voorlopig) geen DVD op de markt en verschijnt de film niet in de zalen.

‘Nowhere Boy’ brengt het leven van John Lennon als tiener in beeld en zijn muziek van The Quarrymen tot zijn kennismaking met Paul McCartney en George Harrison die uitmondde in The Beatles, tot aan hun legendarische trip naar Hamburg.
Het scenario is van Matt Greenhalgh (Joy Division biopic ‘Control), en er is de sterspeler in ‘Nowhere Boy’,  Aaron Johnson die gestalte geeft aan de jonge John Lennon, en er is de winnares van de BAFTA award voor de beste actrice Kristin Scott, zij speelt tante Mimi en Anne Marie Duff is in de film Julia, de moeder van Lennon.

Extras op de DVD en de Blu-ray DVD zijn het commentaar dat de directeur geeft, enkele interviews, scenes die ingeblikt werden maar later niet gebruikt werden, en verschillende exclusieve stukken zoals ‘Lennon’s Liverpool’ en ‘The Re-creation of the Quarrymen’.
Er werd nog geen enkele filmvoorstelling gepland voor USA, tot hiertoe werd de film enkel vertoond op filmfestivals.

(Bron : examiner.com)
(Vert : Janien Nuijten-Colans)

 

Inloggen/registreren



Geregistreerde bezoekers ontvangen regelmatig onze nieuwsbrief en profiteren van onze kortingsacties.

Column

I READ THE NEWS TODAY OH BOY: VOORLOPIG GEEN COLUMN

Wegens privé-omstandigheden voorlopig geen column van Cor Dol.Op 10 september zal hij weer wekelijks zijn kijk op het nieuws geven...........

Verder>>

Wie is online?

We hebben 87 gasten en 1 lid online


www.beatlesfanclub.nl